054-4733-262

אודות גפנית מזרחי

גפנית מזרחי ייעוץ והכוונת קריירה
גפנית מזרחי ייעוץ והכוונת קריירה הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

גפנית מזרחי - יועצת קריירה ומובילה להצלחה

את נושא הקריירה יש לתפוס בשתי ידיים - צריך להשקיע וללמוד, ובעזרת יעוץ והכוונה נכונה ניתן להצליח.

אני גפנית מזרחי, נשואה לקובי, אם ל-4 ילדים מוכשרים (כמובן!) במשך 30 השנים האחרונות אני עוסקת בתחום משאבי אנוש והכוון קריירה במגוון רחב של תפקידים בארגונים שונים. ככל שהתנסיתי במגוון תפקידים רחב יותר ועזרתי לרבים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם דרך חיזוק ביטחון עצמי, אמונה, כישורים פרקטיים ופיתוח חוזקות בכל אחד ואחד מהם, הרצון שלי להגיע ליותר אנשים ולעזור להם לממש את ייעודם בעולם הקריירה המודרני והקשוח, רק הלך וגבר. בעקבות כך החלטתי לצאת למסע אישי ובמקביל לעבודתי הקמתי את העסק הפרטי שלי שמאפשר לי לייעץ וללוות אנשים נוספים בקבלת החלטות בצמתים תעסוקתיים, בכתיבת קורות חיים, בהכנה יסודית לראיונות עבודה, הכנות לימי מיון (דינמיקה קבוצתית) וחיפוש עבודה מתאימה.

קריירה מוצלחת, מגוונת וממוקדת מטרה

גם אתם יכולים להצליח!

אל תוותרו על החלום!

תפקידנו המקצועי משפיע באופן ניכר על בריאותנו, שמחת חיינו, תחושת המימוש העצמי ועל איכות החיים בכללותם. זאת לצד פקטורים חיוניים אחרים כמו יחסים זוגיים, משפחה ובריאות נפשית וגופנית. קריירה היא תחום שאנו משקיעים בו לאורך שנים ושואפים להתפתח ולממש את עצמנו בו, אך לעיתים אנו נתקלים במכשולים ומוצאים עצמנו במצבים של תסכול ולחץ. אני כאן כדי לסייע לכם לבנות את הקריירה שתממש את חלומותיכם.

קריירת החלומות שלכם

לאחר שלושה עשורים של ניסיון בתחום, יש לי את הידע להתאים לכל אחד מכם את הקריירה האידיאלית, הבריאה והמתאימה לאישיות ולשאיפות שלכם.

הדרך האידיאלית

כל מסלול קריירה מחייב השקעה ומשאבים שונים, ואני כאן כדי לעזור לכם לבנות את התוכנית המתאימה ביותר להגשמת קריירת החלומות שלכם.

ליווי אישי להצלחה

אני כאן לסייע לכם, בין אם אתם עומדים בפתחם של החלטות קריירה ראשונות, רוצים לשנות את המסלול הנוכחי שלכם, או מתכוננים לגיוס ומיונים מיוחדים בצבא. אני כאן להציע לכם ייעוץ אישי ומקצועי לכל אורך הדרך."

ייעוץ והכוונת קריירה | הכנה לראיון עבודה | הכנה לריאיון עבודה
דילוג לתוכן