054-4733-262

הכוונה לחיילים משוחררים

הכוונה לחיילים משוחררים

לאחר השחרור מהצבא, רבים מוצאים עצמם בפרשת דרכים: חלק יוצאים לטיול אחרי צבא, אחרים מתחילים לחפש עבודה, ויש שבוחרים להתחיל ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה. בכל אחד מהמסלולים האלו, עולות שאלות כמו “מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול/ה?” ו”איזו קריירה או עבודה אני רוצה לבחור לעצמי?”.

המפגש האישי הראשון עמי מיועד להיכרות מעמיקה, שבו אני מפתחת מפה של יכולותיך האישיות לצד נטיות הקריירה שלך והשאיפות. זהו ראיון אישי ומעמיק, בו אנו בודקים את מאפייני האישיות שלך, כישורים קוגניטיביים והנטיות התעסוקתיות והלימודיות שלך.

לכל אחד יש תחומי עניין שונים, וחלק מהתהליך הוא לגלות אילו תחומים אתה מתחבר אליהם יותר ובאילו תחומים אתה יכול לראות את עצמך לומד או עובד. לאחר שלב האבחון, אנו בוחרים יחד את מסלול הלימודים המתאים לך – אקדמי או מקצועי – ומתחילים בתהליך הרישום.

בשלב הבא, אנו כותבים יחד קורות חיים מכווני מטרה ומתכוננים לראיון עבודה, פרונטלי ומצולם.

אני מאמינה שחשוב לשלב אתכם, הצעירים בתחום התעסוקתי שלכם כבר במהלך הלימודים. כך, אתם רוכשים ידע פרקטי ומכירים את השפה המקצועית בתחום ובעצם יוצרים יתרון זמן משמעותי. בסיום התואר, סטודנטים שיעשו את זה יהיו עם ניסיון תעסוקתי משמעותי בתחום שלהם וותק מסוים בעבודה. 

בסיום תהליך ייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים, גם מי שמגיע אליי מבולבל וללא כיוון ברור, יוצא עם מסלול חדש ומובהק לקריירה מצליחה שמתאימה לו באופן אישי.

בנוסף לתהליך ההכוונה לחיילים משוחררים והאבחון המקיף, השירות שלי כולל גם ייעוץ קריירה שמשלב את שיטת NLP (תכנות לשוני עצבי).

שימוש ב-NLP מאפשר לנו לגשת לשורש המחשבות והתחושות שלך, לפענח דפוסים ולהגיע להבנות עמוקות יותר אודות המניעים והערכים שלך. זהו כלי חזק להתמודדות עם סכסוכים פנימיים, חסמים והתלבטויות, וכן לבניית ביטחון עצמי וחיזוק המוטיבציה לשינוי והצלחה. על ידי שילוב שיטת NLP בייעוץ קריירה, אני עוזרת לך להתחבר עמוק יותר אל עצמך, להבין את חלומותיך ולהפוך אותם למציאות מוחשית בעולם הקריירה.

הכוונה לחיילים משוחררים

עיקרי השירות:

קישורים חשובים:

צרו איתי קשר עוד היום לייעוץ קריירה

ונמצא את המקצוע הנכון עבורכם!​​

מעדיפים שאחזור אליכם? השאירו פרטים!

הכוונה לחיילים משוחררים

היחידה להכוונת חיילים משוחררים

אזור מרכז:
יעקב דורי, בניין משרד הבטחון, תל השומר.
טלפון: 03-7380909

אזור צפון:
המלך דוד 44, נווה דוד, חיפה.
טלפון: 04-8301104

ירושלים והאזור:
הלל 24, קומה 5, ירושלים.
טלפון: 02-6251735

אזור דרום:
דרך מצדה 6/23, מרכז הנגב, באר שבע.
טלפון: 08-6494548

דילוג לתוכן