054-4733-262

הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

הרצאות וסדנאות​

אני מאוד אוהבת להעביר הרצאות וסדנאות. הן מיוחדות עבורי כיוון  שאני מעבירה את המשתתפים תהליך הבנה ומיקוד במטרה שחשובה להם בתוך המסע של חיפוש עבודה או התפקיד הבא שלהם בקריירה.

בהרצאות והסדנאות המשתתפים מקבלים כלים פרקטים הניתנים ליישום בפשטות על מנת להגיע להצלחה. בסדנאות, עוברים המשתתפים סימולציות, מקבלים משימות קבוצתיות ואישיות, בכך מסגלים לעצמם את הכלים הנחוצים להם.

לראות את ההשתתפות ושיתוף הפעולה בין לומדי הסדנה, שמאפשרת מרחב פתוח, משתף וחברי, מסב לי אושר רב ואני תמיד שמחה לעזור לכל אחד בדרך על המטרות שלו. ביחד כשכולם מכווני מטרה צומח הדיוק האישי של כל אחד בדרכו – לדרך חדשה. כך למעשה נוצרת תקשורת מקרבת, המאפשרת למשתתפים לראות את גדולתם ולמנף זאת בתחום הקריירה שלהם.

הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה מתאימות למגוון רחב של ארגונים.

גפנית מזרחי ייעוץ והכוונת קריירה הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

סדנא בהתאמה אישית בנושאים הבאים:

בשלב זה נעסוק בגילוי התחומים והמקצועות המתאימים לכל אחד מהמשתתפים. נלמד כיצד להתחקות אחר תחומי עניין, כישורים ותחביבים, ולהמירם לפוטנציאל תעסוקתי. נבחן אפשרויות קריירה ונדון בגישות לבחירת מקצוע המתאים לאופי וליכולות האישיות של כל משתתף.

כאן נצלול לעולם כתיבת הקורות חיים. נלמד את המרכיבים החיוניים של קו”ח איכותי, כיצד להדגיש את הניסיון והמיומנויות שלכם, ואיך ליצור קו”ח שיוצא דופן וממשיך תשומת לב. נעבור על דוגמאות ותרגולים פרקטיים לשיפור והתאמה של קו”ח למגוון תחומים ותפקידים.

בחלק זה נתמקד בשיטות יעילות לחיפוש עבודה. נדון בשימוש בפלטפורמות מקוונות, רשתות חברתיות, וכנסי תעסוקה, כמו גם בחשיבות של רשתות קשרים והמלצות. נלמד כיצד לגשת לחיפוש עבודה באופן ממוקד ויעיל.

הכנה לראיון עבודה היא קריטית להצלחה. בסדנא זו נתמקד בכיצד להתכונן לראיונות פרונטליים ומצולמים, כולל טיפים לשיפור מיומנויות התקשורת, התנהלות בזמן הראיון וכיצד להעביר מסרים ברורים ואפקטיביים.

מרכזי הערכה הם אתגר מרכזי בתהליך המיון לתפקידים מסוימים. בפרק זה נעבור על שיטות להכנה מעמיקה למרכזי הערכה, כולל טיפים להתמודדות עם מבחנים, תרגולי ראיונות קבוצתיים וכיצד להדגיש את המיומנויות והתכונות החשובות במהלך המרכז.

הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

ההרצאות נבנות מנושאים אלו ובנוסף קיימות הרצאות נוספות גם לתלמידי י״א י״ב בנושאי הכנה לגיוס - צו ראשון, יום המא״ה ומיונים.

סדנאות והרצאות קריירה - הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה
סדנאות והרצאות קריירה | הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

צרו איתי קשר עוד היום לקביעת

הרצאות / סדנאות !

מעדיפים שאחזור אליכם? השאירו פרטים!

דילוג לתוכן