054-4733-262

הילד או הילדה שלכם מתקרבים לגיל 16? הזימון לצו ראשון הגיע?

אם הילד או הילדה שלכם מתקרבים לגיל 16 אז כנראה שהזימון לצו ראשון הגיע או ממש בדרך אליכם. מה עושים?

בוודאי כבר עולות מחשבות על התפקיד בצבא או השירות הלאומי. עם קבלת הצו הראשון יכולות לעלות שאלות רבות כמו מה צפוי להיות ביום המיונים? איך אפשר להשיג את הטוב ביותר במבדקים? וכיצד אותו יום ישפיע על העתיד? 

כהורים, חשוב שתדעו שאלו שרוצים להצליח להיכנס לתפקידים משמעותיים, צריכים להגיע מוכנים כבר בשלבי המיון הראשונים.

בני נוער רבים מופתעים מהבדיקות הראשונות הנעשות בצו הראשון ונערות לא יודעות כיצד .להתכונן ליום המא”ה. לוויתי בני ובנות נוער רבים לקראת המבדקים השונים, הכנה נכונה מגדילה את הסיכויים להתקבל לתפקיד הנחשק.

זימון לצו ראשון ואיך משפיעים על המיונים לטובה?

כשמגיע זימון לצו ראשון הדבר החשוב ביותר לזכור הוא – “אין שני לרושם ראשוני” ובמערכת הצבאית הדבר נכון במיוחד. שינוי הנתונים שכבר הוזנו במערכת הוא דבר מאתגר עד בלתי אפשרי.

מבחינת בני הנוער אשר רוצים להגיע לתפקידים משמעותיים, לא מספיק רק להיכנס לכושר (אשר חשוב לכל אחד שרוצה להתקבל לתפקיד קרבי ומומלץ באופן כללי). חשוב להבין כיצד למצות ולהפיק את המרב מהצו הראשון ועד לגיוס בדרך הנכונה. כבר בתחילה נשאלים בני הנוער על התפקיד בו הם שואפים לשרת ורבים מאבדים את הביטחון העצמי כבר בשלב זה. לכן אני חושבת שניתן ללמוד כיצד להתראיין נכון, כיצד להתאים את שפת הגוף הנכונה ולקבל כלים להצלחה במיונים.

חשוב לציין כאן גם את בנות השירות הלאומי שחלקן מוצאות בו מקפצה לחיים. כדי להתקבל לתפקיד הרצוי, יש להצטייד בארגז כלים מתאים, להבין את התהליך וגם כאן – להתכונן לכל שלב בדרך ולדעת לאיזה תפקיד הן רוצות להתקבל.

זימון לצו ראשון
הכנה לצו ראשון

בואו נסכם – זימון לצו ראשון

כהורים, יש לנו אפשרות לעזור לילדינו ולהציע להם לפנות להכנה אישית ממוקדת, יעילה ונינוחה. ההכנה מתבצעת במפגש אחד על אחד ועוזרת לבני ובנות נוער להגיע מוכנים לצו הראשון, ליום המא”ה ולראיונות הנערכים לקראת השירות הלאומי. אשמח להכין את ילדיכם וילדתכם ליום החשוב וכל זאת באווירה נעימה ותוך מתן כלים חשובים ויעילים שישפיעו על עתידם.

לפרטים – גפנית מזרחי – ייעוץ והכוונת קריירה

מוזמנים ליצור קשר ישיר – גפנית 054-473-3262

תאריך

זימון לצו ראשון הכנה לצו ראשון

תוכן עניינים

בבלוג שלי תמצאו מידע שיכול לעזור לכם בקריירה

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

דילוג לתוכן