054-4733-262

ייעוץ והכוונת קריירה

ייעוץ והכוונת קריירה

אני מאמינה שלכל אחד יש נתיב ייחודי להצלחה ואני כאן כדי לעזור לך לגלות את הנתיב שלך. עם ניסיון עשיר והבנה עמוקה של שוק העבודה, אני עובדת כדי להתאים לך את המסלול המקצועי האידיאלי ליכולות, לשאיפות ולערכים שלך.

התהליך שלי כולל הכרות אישית ומעמיקה איתך, זיהוי הניסיון והכישורים שלך ומציאת הזדמנויות מקצועות שיתאימו לך. באמצעות מפגשים אישיים ותרגולים נעניק לך את הכלים הטובים ביותר להתמודד ולהצליח בעולם העבודה החדש והמשתנה.

אני שואפת ליצור לך תוכנית קריירה שתלווה אותך להצלחה, סיפוק עצמי  ומוטיבציה לאורך זמן. אחרי 30 שנה בתחום, אני סבורה שהצלחה מקצועית מגיעה מתכנון מקדים נכון לצד עבודה מסורה.

תכנון קריירה

תכנון מראש של מסלול קריירה הוא צעד חיוני להצלחה מקצועית ואישית. כאשר בכוונתך לתכנן את דרכך, יש להגדיר מטרות ברורות ולתת לעצמך את האפשרות להתמקד בהשגתן. תכנון מאפשר לך להיות מוכן/ה להזדמנויות ולאתגרים שעלולים להופיע, ולנתב את עצמך במסלול שיביא אותך ליעד שלך ביעילות ובפחות חוסר ודאות.

בנוסף, תכנון קריירה מאפשר לך לזהות ולפתח את הכישורים הנדרשים להצלחה במקצוע שבחרת, וכך להגביר את היכולת שלך להתחרות בשוק העבודה. בנוסף לכך תענון נכון מסייע לקבוע ציפיות מציאותיות לגבי המסע המקצועי ולהבין מתי ואיך לקבל החלטות משמעותיות, כמו מתי כדי להתקדם, לשנות מקצוע או להשקיע בהכשרה נוספת.

בסופו של דבר, תכנון מראש של מסלול קריירה מקנה לך יתרון ברור – הוא מצמצם את הסיכון לבחירות מקצועיות לא מתאימות ואיבוד זמן יקר, מוביל לשביעות רצון מקצועית גבוהה יותר, ומאפשר לך לנתב את הקריירה שלך עם ביטחון וכיוון ברור.

גפנית מזרחי ייעוץ והכוונת קריירה הרצאות וסדנאות בנושא תעסוקה וקריירה

עיקרי השירות:

צרו איתי קשר עוד היום לייעוץ קריירה

ונמצא את המקצוע הנכון עבורכם!​​

מעדיפים שאחזור אליכם? השאירו פרטים!

דילוג לתוכן