054-4733-262

יצירת קשר

גפנית מזרחי - יועצת לשינוי קריירה, הכנה למיונים בצהל

95% מהאנשים שונאים את הקריירה שלהם - בואו להיות חלק מה-5% שקמים בבוקר עם חיוך

אני מאמינה שקריירה מוצלחת היא היסוד לאיכות חיים ורק באמצעות תכנון והכוונה נכונה ניתן להשיג תוצאות מרשימות. כמומחית, אני מספקת שירותים מקיפים כגון הכוונה לשינוי קריירה, ייעוץ והכוונת קריירה, והכנה למיונים בצה”ל. בעזרת התהליך המותאם אישית שאני מציעה, אני מסייעת לאנשים למצוא את קריירת החלומות שלהם ולהגשים את הפוטנציאל האמיתי שלהם.

אני מתחייבת לספק לכם ליווי צמוד ואיכותי בכל שלב בדרך, ולספק לכם את הכלים הנדרשים להצלחה. ביחד, נפתח לכם מסלול קריירה מותאם אישית שיעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם ולהתקדם בקריירה שתוכלו להתגאות ולהיות מסופקים בה.

אם אתם מחפשים לשנות קריירה, לקבל הכוונה מקצועית, להגיע למסלול החלומות שלכם בצה”ל, או פשוט להגשים את הפוטנציאל שלכם בצורה מיטבית, אני כאן כדי לכוון אתכם לעשות את זה בצורה נכונה. צרו איתי קשר עוד היום ויחד נשלב יעוץ מקצועי והכוונה אישית כדי להבטיח לכם הצלחה בקריירה ואיכות חיים משופרת.

אם הגיע הזמן עבורכם להזניק את הקריירה אז הגיע הזמן שתצרו איתי קשר

טופס יצירת קשר - האם פה תתחיל קריירת החלומות שלך?

גפנית מזרחי - יועצת לשינוי קריירה, הכנה למיונים בצהל

ייעוץ והכוונת קריירה

השירות של ייעוץ והכוונת קריירה מתמקד בלסייע לך לבנות מסלול קריירה מותאם אישית, המתאים לתכנית החיים והמטרות שלך. אני מלווה ותוכת בך לאורך כל תהליך תכנון הקריירה שלך, כולל זיהוי של תחומי העניין, התפקידים המתאימים ביותר והכל בהלימה עם שאר השאיפות שלך לחיים.

שינוי קריירה, הכנה למיונים בצהל

שינוי קריירה

שירות הכוונה לשינוי קריירה מסייע לך לקבל הכוונה מקצועית ואישית כיצד לעבור לקריירה חדשה שתתאים לך יותר בשלב בו את/ה נמצא/ת. החל מהאיפיון הראשוני ועד לשינוי הקריירה והתמודדות עם אתגרים, חסמים והסתגלות ללייפסטייל החדש.

דילוג לתוכן