054-4733-262

צריכים שינוי? שינוי קריירה מידי

שינוי קריירה מידי זה אפשרי אם אתם מרגישים שמיציתם את התחום בו אתם עוסקים, חשוב לכם להתפתח בתחום תעסוקתי, אבל המחשבה להתחיל ללמוד תואר חדש מעייפת אתכם? אז יש אפשרויות לשנות כיוון תעסוקתי ולפתח קריירה שנייה בעזרת אבחון וחשיבה משותפת ומציאותית על תכנית עתידית.

שינוי כיוון זה טבעי

שינויי כיוון לא חייב להיות קיצוני, לפעמים ניתן לבחון אפשרויות הקרובות לתחום בו עסקנו . לדוגמה: העיסוק הנוכחי הוא בעיצוב גרפי? ניתן לשקול לעבור לעיצוב פנים. בכל תחום יש כמה כישורים שיכולים להיות שימושיים גם לתחום אחר.

שינוי קריירה מידי צריך לעשות נכון

חשוב להבין כי שינוי קריירה לא קורה ביום אחד והוא תהליך שלוקח זמן. את התהליך נוכל לעבור ביחד. לנהל שיחה ממוקדת שתצליח להוציא החוצה מידע לא רלוונטי שעשוי לבלבל אתכם, או לגרום לכם לקבל החלטה שלא מגיעה מהמקום הנכון. ולעומת זאת לבחון את הכישורים והמיומנויות שלכם אותם ניתן לחזק ולמנף לקראת התפקיד הבא.

לא לעשות שינוי קריירה מידי בלי תכנון

טיפ חשוב:
במקום לחזור לספסל הלימודים, להשקיע הרבה זמן וכסף, חפשו קורסים שיכולים לתת לכם את ההכשרה המקצועית הנדרשת כלומר: קורס הנה”ח (סוג 1-2, 3, מדופלם) או חשב שכר. זה קורס היכול להכשיר אתכם מקצועית ומיד בסיומו תוכלו להתחיל לעבוד. כמו כן יש קורסים רבים ומגוונים כמו קורס בינה מלאכותית וקורסים שעדכניים לתקופה שלנו, זו רק דוגמה אחת ויש עוד תחומים רבים בהם ניתן ללמוד ולהתקדם .

שינוי בעידן החדש

אם התחום שאליו אתם מכוונים לא דורש מכם להתחיל לגמרי מאפס, או שהוא תחום שאפשר ללמוד את כולו באינטרנט, עם נחישות ותכנית מסודרת אפשר לעשות את זה.
לסיכום, שינוי קריירה לא חייב להיות בגדר “שחור או לבן”. אתם לא חייבים לעזוב הכל ולהתחיל את הקריירה מההתחלה, או להתמסר למסלול לימודים ארוך. העולם היום גמיש יותר מאי פעם ומאפשר לנו מעברים גמישים יותר מתחום לתחום.

ייעוץ והכוונת קריירה | הכנה לראיון עבודה | הכנה לריאיון עבודה
ייעוץ והכוונת קריירה

גפנית מזרחי – יועצת קריירה

תאריך

שינוי קריירה מידי

תוכן עניינים

בבלוג שלי תמצאו מידע שיכול לעזור לכם בקריירה

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

דילוג לתוכן