054-4733-262

“שלום, זה בקשר לקורות החיים ששלחת”

קצר אבל לקרוא בעיון!

“שלום, זה בקשר לקורות החיים ששלחת”

זוהי אינה שיחה סתמית, אלא ראיון עבודה לכל דבר. האופן שבו תנהלו או תובילו את השיחה הזו יעניקו למראיין רקע נוסף עליכם ומושג לגבי הדמות שעומדת מאחורי הרזומה וההמלצות והיא זו שתקבע אם בסופה יתואם ראיון עבודה במשרדי החברה. 

לכן, חשוב להישמע מקצועי וברור, תוך כדי שמירה על טון נעים וידידותי. פתחו את השיחה עם ברכה חמה והציגו את עצמכם בקצרה, תוך כדי שאתם מתייחסים למשרה אליה אתם מתמודדים. התעניינות אמיתית בתפקיד ובחברה יוכלו להוביל לדיאלוג משמעותי, שבו תוכלו להדגיש את המיומנויות והניסיון שלכם הרלוונטיים לתפקיד.

שלב ריאיון עבודה

זכרו, קורות החיים ששלחת צריכים לייצג אותך במציאות לכן המראיין ריאיון עבודה לא רק שומע את מה שאתם אומרים אלא גם איך אתם אומרים את זה והאם זה מסתנכרן עם המידע המקדים שקיבל אודותיכם. לכן, קפידו לדבר בקול ברור ובטון שאינו ממהר, תוך כדי שמירה על קשר עין (אם השיחה מתקיימת פנים אל פנים או דרך וידאו). שימוש בשפת גוף חיובית יכול להשפיע רבות על התחושות של המראיין כלפיכם.

לאחר בחינת קורות החיים ששלחת ובמהלך השיחה, היו מוכנים לספק דוגמאות ממשיות שממחישות את הישגיכם התעסוקתיים וכיצד הם יתרמו לחברה. אל תפחדו לשאול שאלות שמראות שעשיתם שיעורי בית על החברה והתעניינות בתרבות ובערכים שלה. שאלות אלה מראות שאתם לא רק מחפשים עבודה כלשהי, אלא מחפשים להיות חלק מהחברה ולתרום להצלחתה.

לסיום, תמיד סיימו את השיחה בהודיה ובביטוי תקווה להמשך התהליך. אמרו משהו כמו “תודה רבה על הזמן שהקדשת לי היום, אני מחכה בקוצר רוח לאפשרות של שיתוף פעולה בעתיד ומקווה לשוב ולד

גפנית מזרחייועצת קריירה

תאריך

קורות החיים ששלחת | ריאיון עבודה

תוכן עניינים

בבלוג שלי תמצאו מידע שיכול לעזור לכם בקריירה

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

דילוג לתוכן